Život bez Závazků-11

8. srpna 2008 v 19:22 | Karolarina |  komixy the sims 2

Život bez Závazků-11.Díl-Nabídka

......Justin je můj nevlastní bratr....Máme stejnou matku,ale jinýho otce...Nevěděl sem,že chodíš s tímto Justinem,jinak bych tě varoval..Je to pěknej děvkař...Ale už je to dobrý Vanesso...''řekl mi Tim..

,,Ježiši.....Time já tu chvilku přemýšlela.....Odstěhuju se....Taky tady do Krasohlídkova ale jinam..Abych toho hajzla už nepotkala a školy taky nechám...''řekla sem...,,A kde chceš sehnat dům?zeptal se mně..,,Time,můj otec byl asi magián..Má dům skoro všude...Mám jeho seznam domů a v Krasohlídkově ještě jeden má..''řekla sem...,,Jak chceš'¨,řekl mi..
Další den____________________________________________________________________
Ten večer sem zavolala ještě Tině a poprosila Tinu a Tima,jestli by mě nepomohli zabalit důležitý věci..Jako oblečení,peníze atd....Že chci ráno vyrazit...Oba mi rádi pomohly....Je ráno asi 9 hodin....Taxík už dojel,my ho napakovali a šlo se...Tina něco má,ale Tim tam se mnou dneska pojde..
A samozřejmě já jako poslední zdržuju protože,sem ,,to'' právě dostala...:oD..Ale už taky du...
Zabaleno,naskládáno,usazeno....Můj nový dům je asi někde v centu města..Což je asi půl hodinky odsuť....Take tam budeme rychle...A jedeeem!Zbohem rodný domoveeee!
O měsíc později_______________________________________________________________
V novém domě sem se parádně zabydlela..Je to tam super..Žiju tam zatím sama s Luisem a tou jeho číčou....Dneska mám svátek a má dojít Tim...Takže se pokouším ukuchtit lososa a palačinky...Za ten měsíc se toho hodně změnilo..S Timem chodím...ám ho mooc ráda!:oD..No,ale spátky k lososovi..:oD
Hotovo..Oba dva pokrmy se fakt povedly...Nachystala sem je na stůl a čekala na zazovění zvonku....
,,Crrrr''zazvonil zvonek....Šla sem rychle otevřít...,,Ahoj milášku Vanesso moje!řekl mi Tim a hnedka mě začal dávat pusy...,,Ahooj!Hele když mám ten sváte,tak si můžeme udělat pěknej večer!Něco sem uvařila!řekla sem..
,,Jéé tak to si pochutnám!řekl nadšeně...Sedly sme si ke stolu a začaly jíst kecat....,,Vanesso,ten losos je úchvatný!Povedl se!řekl Tim nadšeně...,,Díky!Sem ráda,že chutná!řekla sem..
,,Víš já vlastně došel,abych ti řekl jeden můj návrh....Když už spolu chdíme a já tě moc miluju...Tak mě něco napadlo...''začal Tim..
,,C-c-c-oo tě napdalo!Mluv se zvědavá jak nikdy!řekla sem nadšeně....,,Mě napadlo.že by...............''koktal.......,,Tak cooo?Time řekni tooooooooooo!vykřikla sem zvědavě...
Konec 11.Dílu komixu ŽbZ!!!!!!!!!!!Pokračování příštěěěě!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama